מסעדות בבורסה רמת גן הן ההפוגה הכי טובה ביום

מסעדה

אחד הדברים שהכי אהבתי כשעבדתי באזור הבורסה ברמת, היו המסעדות. טוב, אי אפשר להאשים אותי. זו לא הייתה העבודה הכי מוצלחת שהייתה לי והמסעדות היו ממש לא רעות ונתנו לה פייט מאוד מכובד. בעצם אם להיות כנה הן ניצחו בנוק אאוט טוטאלי. למעשה, הייתי מגיעה לעבודה ומנסה להעביר את הזמן עד ארוחת הצהריים הנחשקת ואז אחריה, כשלא היה עוד למה לחכות, הייתי מנסה להעביר את הזמן עד לסוף היום. לא החזקתי הרבה בעבודה הזו כפי שאתם יכולים לנחש, חבל, היו שם מסעדות ממש טובות.

אם עושים סקירת מסעדות בבורסה ברמת גן, אפשר למצוא היצע די גדול ומגוון. החל ממסעדות פועלים עממיות ודוכני "אוכל רחוב" קטנים ופשוטים וכלה במסעדות שצריך להזמין אליהן מקום והן יותר יקרות ומתוחכמות. זה נחמד, כי כך אפשר לאכול לפי מצב הרוח, מצב הכיס ומצב העומס והמטלות של אותו יום. אם זה יום גדוש ולחוץ שצריך כבר "רק לחטוף משהו ולגמור עם זה", תמיד אפשר לאכול איזה פלאפל או שווארמה או משהו בפיתה. אם יוצאים עם חברים מהמשרד בניחותא או באים במיוחד לאזור בשביל משסעדה מסוימת, כמובן שאפשר להתפנק במסעדה מפנקת עם איזו מנה איטלקית או מקסיקנית או מנה בשרית מעניינת או בכלל, לשבת ולהתפנק על תפריט מגוון ומושקע.

עוד דבר שאני מחבבת במיוחד במסעדות בבורסה ברמת גן, זה שהן כולן בבורסה ברמת גן. אוקיי רגע, לפני שאתם מתלהמים, אני אסביר – אזור הבורסה הוא מתחם לא גדול במיוחד, שמשלב ריכוז די גדול של משרדים ועסקים, יחד עם ריכוז לא פחות גדול של אופציות שנועדו להזין את האנשים שעובדים בהם. כולם יוצאים שמחים ונשכרים מהסיפור הזה – גם עובדי המשרדים שיש להם מבחר רחב ומפנק של סוגי מאכלים שהם יכולים לגוון איתו מדי יום, וגם עסקי המזון ועובדיהם – שיודעים שיש להם עבודה ופרנסה מדי יום. לפחות לרובם.

וכמו שאני יכולה להעיד מניסיוני האישי, היציאה החוצה מהמשרד להפסקת אוכל, שגם משמשת רענון וניקוי ראש מיום העבודה והפלורסנט של המשרד (לכן תמיד לדעתי כדאי להמנע מהזמנת משלוח למשרד, למרות שאני סבורה שרוב המסעדות בבורסה עושות משלוחים), היא חוויה נעימה בפני עצמה, בעיקר אם היא נעשית עם חברים מהמשרד שבוחרים יחד איפה מתחשק לאכול היום ואוכלים בחברותא. כמו שאתם כבר יודעים אצלי זה היה היה ה"היילייט" של היום, לא רק כי אוכל זה אחד מתענוגות החיים, אלא כי היה כיף לחשוב מה בא לי לאכול היום ולבחור מתוך המגוון ואז לצאת קצת להפוגה מכל הבלגן של שגרת העבודה שיכולה להתיש. הרגשתי שזה גם תמיד תורם לי לעבודה כשאני חוזרת רעננה יותר.

למיטב ידיעתי, מתחם המסעדות בבורסה של רמת גן ממשיך להתפתח ולהשתדרג ולהשתנות כל הזמן בשנים האחרונות, ולצד מסעדות עממיות הקיימות כבר עשרות שנים באזור, צצות כל הזמן מסעדות חדשות או מתחלפות, שכך גם כמעט ולא משעמם אף פעם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *